Comisii de specialitate

BUGET, FINANTE, TAXE LOCALE, FONDURI EUROPENE SI ALTE ACTIVITATI ECONOMICE
  1. Bolos Florinel - Presedinte
  2. Barsan Mihai - Secretar
  3. Coanda Mihai - Membru
  4. Sandulescu Nina - Membru
  5. Coroblea Cristina - Membru
  6. Vasilescu Andreea - Membru
  7. Suhan Valeriu Nicolae - Membru
  8. Cursaru Paul Gabriel - Membru
URBANISM, LUCRARI PUBLICE, ADMINISTRAREA TERITORIULUI, DOMENIUL PUBLIC SI PATRIMONIULUI, FOND FUNCIAR
  1. Suhan Valeriu Nicolae - Presedinte
  2. Giurca Razvan - Secretar
  3. Lazarov Alexandru Sebastian - Membru
  4. Bolos Florinel - Membru
  5. Niculescu Jacqueline Christina - Membru
  6. Franovici Bogdan - Membru
  7. Agheorghiesei Emil - Membru
  8. Ploscaru George Alexandru - Membru
  9. Scripcaru Lucian Mihai - Membru
PRIVATIZAREA, COMERT, PROTECTIA CONSUMATORULUI, RELATIA CU PATRONATULUI SI SINDICATELE
  1. Scripcaru Lucian Mihai - Presedinte
  2. Coanda Mihai - Secretar
  3. Matei Ion - Membru
  4. Gheorghe Stefan - Membru
  5. Crudu Claudia Elena - Membru
  6. Franovici Bogdan - Membru
  7. Agheorghiesei Emil - Membru
  8. Stanciu Andreea Cristina - Membru
  9. Pop Claudia Ramona - Membru
CULTURA, CULTE, MINORITATI NATIONALE SI DIRECTIE INVATAMANT
  1. Gheorghe Stefan - Presedinte
  2. Florea Alexandra Cristina - Secretar
  3. Matei George - Membru
  4. Matei Ion - Membru
  5. Franovici Bogdan - Membru
  6. Scripcaru Lucian Mihai - Membru
  7. Stroescu Marilena Daniela - Membru
  8. Cursaru PAul Gabriel - Membru
  9. Pop Claudia Ramona - Membru
ECOLOGIE, PROTECTIA MEDIULUI, SALUBRIZARE, RECICLAREA DESEURILOR
  1. Jelea Bogdan Ion - Presedinte
  2. Lazarov Alexandru Sebastian - Secretar
  3. Sandulescu Nina - Membru
  4. Matei George - Membru
  5. Vasilescu Andreea - Membru
  6. Niculescu Jacqueline Christina - Membru
  7. Stroescu Marilena Daniela - Membru
  8. Melnic Constantin Ion - Membru
  9. Giurca Razvan Augustin - Membru
ORDINE PUBLICA, APARAREA DREPTURILOR SI LIBERTATILOR CETATENESTI
  1. Scripcaru Lucian Mihai - Presedinte
  2. Coanda Mihai - Secretar
  3. Matei Ion - Membru
  4. Gheorghe Stefan - Membru
  5. Crudu Claudia Elena - Membru
  6. Niculescu Jacqueline Christina - Membru
  7. Matei George - Membru
  8. Birsan Mihai - Membru
  9. Coanda Mihai - Membru
EDUCATIE, TINERET SI SPORT
  1. Stroescu Marilena Daniela - Presedinte
  2. Cursaru Paul Gabriel - Secretar
  3. Lazarov Alexandru Sebastian - Membru
  4. Melnic Constantin Ion - Membru
  5. Vasilescu Andreea - Membru
  6. Coroblea Crsitina - Membru
  7. Stanciu Andreea Cristina - Membru
  8. Ploscaru George - Membru
  9. Pop Claudia Ramona - Membru
PROTECTIE SOCIALA, SANATATE SI SOCIETATE CIVILA
  1. Ploscaru George - Presedinte
  2. Jelea Bogdan Ion - Secretar
  3. Melnic Constantin Ion - Membru
  4. Sandulescu Nina - Membru
  5. Coroblea Crsitina - Membru
  6. Crudu Claudia Elena- Membru
  7. Vanghelie Daniel Marian - Membru
  8. Giurca Razvan Augustin - Membru
  9. Matei Ion - Membru